Ios 11.3 sürümü için Apple, milyonlarca cihaza göndermeye hazırlanırken; bazı özelliklerin habercisi olmaya devam ediyor. Halen beklentileri karşılamamış yorumları da incelediğimizde asıl eleştirilenin fiyat/performans olduğunu açıkça görebiliyoruz. İşle ilgili ve sağlık özellikleriyle ilgili yeni kullanımlar oluşturan Apple 11.3 sürümü, android gibi işletim sistemlerinin kısa sürede uyum sağlayacağı özellikler getirmiş. Yani beklentiniz 2009 yılı içerisindeki gibi mükemmel sunumlar ve hayal gücünüzü zorlayacak işlevler ise  beklentiniz o kadar yüksekte olmasın.

Android cihazların çeşitli markalarda sağlıkla ilgili gelişmiş uygulamalara sahip olduğunu biliyoruz hatta bazı medikal firma üreticileri telefonlara doktorlar için özel kullanımlar da eklemiş durumda görünüyor.

Apple 11.3 Sürümü İş Konuşmaları

iphone iş

Apple iş konuşması sürümünde hızlı ödeme ürünle ilgili anlık cevap verme soru sorma gibi bir çok özellik hızlı bir şekilde kullanılacaktır. IOS 11 3 sürümü için yenilikler anlattıklarımla sınırlı değil.

Apple Sağlık Modu Geliştirmeleri

apple yazilim güncelleme özellikleri

Daha iyi Batarya ömrü

Apple 11 3 sürümünde daha iyi bir batarya ömrü için beklentileri yükseltiyor. Bu yükseliş 12.5 sürümüyle birlikte gelen batarya iyileştirmelerinden sonra bekleniyordu fakat bu denli hızlı bir yükseliş olacağını kimse tahmin etmiyordu. Arka planda kullanılan uygulamalar, mesaj cache ve bildirim store kullanımlarında yapılan iyileşmeler, bakalım apple kullanıcılarını memnun edecek mi?

Apple’ın yeni teknolojilere de ayak uydurduğu ve donanımlarla daha iyi çalışan özelliklerini tanıtması da sonraki sürümlerde bekleniyor. Özellikle araba üreticileriyle yapılan anlaşmalar ve geliştirmeler şu an için bir sır gibi saklanıyor.

Faydalı içerikleri lütfen takip etmeye devam edin

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here